KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14738002
nr 1473 8002
Juan Cano
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, "Kollage". Signerad, numrerad 33/100. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, bladets mått: 31x41 cm, oramat löst blad
Juan Cano, svensk bildkonstnär född 1954 i Montevideo, Uruguay.
Utrop:
500 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:56:06